Neden OSGB?

 

Yasal anlamda yükümlülüklerinizin büyük bir kısmı BETA OSGB tarafından yerine getirilecektir.

İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı, Sağlık Personeli istihdamından kaynaklanan kıdem ve ihbar tazminatı yükümlülüğünüz olmayacak.

Olası bir hastalık veya özel sebepten dolayı, işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanının işe gelememesi durumunda, aynı niteliklere sahip bir personel zaman kaybı söz konusu olmadan görevi yürütecektir.

Neden BETA OSGB?

 

BETA OSGB tarafından görevlendirilen işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı, sağlık personeli düzenli olarak koordinatörümüz tarafından denetlenerek, çalışandan kaynaklanabilecek hatalar ortadan kaldırılacaktır.

İşletme körlüğünü ortadan kaldırarak, deneyimli bir kadro tarafından eksikler ve gereklilikler rapor halinde sunulacaktır.

Şirketinizdeki eksikliklerin giderilmesi için uzmanlarımız tarafından öneriler getirilecektir

Bakanlıkla ilgili yasal süreç BETA OSGB tarafından takip edilerek işverene rapor halinde sunulacaktır.

Beta OSGB bütün çalışmalarında; kayıtların sağlıklı tutulabilmesi, çalışmaların eksiksiz yürütülmesi ve takibinin sağlanabilmesi için profesyonel yazılım sistemi kullanmakta ve hizmet verdiği firmaların İş Sağlığı ve Güvenliğiyle ilgili bütün çalışmalara, dökümantasyonlara ve raporlara istedikleri yerden ve istedikleri zamanda ulaşabilecekleri kullanıcı paneli sağlamaktadır.

Tehlike Sınıfınızı Öğrenin

Çalışma Süresi Hesaplama

Paneller

© 2014 Beta Osgb  Tüm hakları saklıdır

Hakkında

Hizmetler

Hızlı Teklif

İletişim